Rezultate Concurs internațional COMPER la Matematică; Limba și literatura română

 

Lista elevilor din clas 1-âi participanțí la concursul COMPER

Nr.d/o

Nume  Prenume

Limba și literatura  română

Matematica

  1.  

Antoci Vladislav

Mențiune

Nu a participat

  1.  

Beloniu Nichita-Ion

Locul I

Locul II

  1.  

Botnari Artemie

-

-

  1.  

Ciocîrlan Sofia

Locul I

Nu a participat

  1.  

Crimenciuc Maxim

Nu a participat

Mențiune

  1.  

Davîdov Nadejda

Mențiune 

Nu a participat

  1.  

Doboș Nika

Locul I

Locul I

  1.  

Dolganiuc Eva

Locul III

Mențiune

  1.  

Dolgopolov Daria

Locul I

Locul I

  1.  

Efteni Ermina Irina

Locul II

Locul III

  1.  

Efteni Romina Andreea

Locul I

Mențiune

  1.  

Foleșteanu Timur

Locul I

Locul I

  1.  

Frunze Mădălina

Locul I

Locul I

  1.  

Golovatic Dumitrița

Locul I

Locul I

  1.  

Munteanu Daria

Locul III

Locul II

  1.  

Musteață Sergiu

Locul III

Locul I

  1.  

Neamțu Sergiu

Locul I

Locul II

  1.  

Plugaru Anastasia

Locul I

Locul I

  1.  

Plugaru Daniela

Locul I

Locul I

  1.  

Rotaru Marina

Locul I

Locul I

  1.  

Tamazlîcaru Amelia

Locul II

Locul I

  1.  

Ungureanu Răzvan

Locul I

Nu a participat

  1.  

Verdeș Tatiana

Locul III

Mențiune

  1.  

Volentir Vladislav

Locul II

Locul II

 

 

Clasa a II

Nr.o

Nume, prenume

Limba și literatura română

Matematica

  1.  

Bardusov Iaroslav 

locul I

locul III

  1.  

Cazacu Andrei

 

locul I

locul I

  1.  

Cernei Gabriela

 

locul I

locul I

  1.  

Dalnicenco Iulia

locul I

locul III

  1.  

Balan Amelia 

 

locul II

locul I

  1.  

Jitniuc Nichita

 

locul II

locul III

  1.  

Munteanu Evelina

 

locul II

locul III

  1.  

Condratiuc Denis

 

locul III

locul III

  1.  

Lazarenco Andra

 

locul I

locul I

  1.  

Polat Amina

 

locul III

locul III

  1.  

Sodikova Amina

 

locul III

Mențiune

 

Lista elevilor clasei a III-a care au participat la Comper

 

 

N/r

Numele, Prenumele

Limba  și literatura română

Matematica

  1.  

Boțoc Dionisie

 

Loc.I

  1.  

Cernei Arina

Loc.II

Loc.I

  1.  

Ciolacu Evelina

Loc.III

Loc.II

  1.  

Dolgopolov Ivan

Loc.III

Mențiune

  1.  

Fătu Andreea

Mențiune

Mențiune

  1.  

Gaidibadi Alexandru

 

Loc.III

  1.  

Gnida Daniela

Loc.III

Loc.II

  1.  

Masiucas Laura

 

Loc.III

  1.  

Mihăescu Corina

Mențiune

Loc.II

  1.  

Movilă Marius

Loc.III

Loc.I

  1.  

Purice Bogdan

 

Loc.III

  1.  

Rotari Anastasia

Loc.I

Loc.I

  1.  

Tcaci Miriam

 

Mențiune

  1.  

Tintiuc Xenia

Loc.I

Loc.I

  1.  

Vreme Matei

Loc.I

Loc.I

 

Clasa IV

NR.O

Nume, prenume

Limba și literatura română

Matematica

 

Ungureanu Vlada

locul I

locul I

 

Jalbă Laura

locul I

locul II

 

Revenco Bogdan

locul I

locul III

 

Raileanu Miroslava

locul I

locul III

 

Munteanu Laura

locul I

locul III

 

Musteață Sergiu

locul I

Locul III

 

Nazari Damian

locul I

mențiune

 

Munteanu Lucian

 

mențiune

 

Cernei Sebastian

locul II

mențiune

 

Cernat Mihai

locul I

mențiune

 

Borzac Marius

locul II

mențiune

 

 

 

 

 

Clasa V

Nr.o

Nume, prenume

matematica

 

  1.  

Bădărău Lia

locul I

 

  1.  

Galan Arianna

locul I

 

  1.  

Ciobănică Andrei

locul I

 

  1.  

Polat Tatiana

locul I

 

  1.  

Stan Laura

locul I

 

  1.  

Cebotari Bogdan

locul III

 

 

Clasa VI

 

Nr.o

Nume, prenume

Limba și literatura română

Matematica 

  1.  

Borzac Ionela

locul I

Nu a participat

  1.  

Zaharco Daniel

locul I

locul II

  1.  

Bolbocean Mihaela

locul III

locul II

  1.  

Bovva Ilia

locul III

Nu a participat

  1.  

Ciugureanu Daniela

locul III

locul II

  1.  

Cojocaru Lana

locul III

mențiune

  1.  

Dolganiuc Olga

locul III

locul III

  1.  

Tintiuc Ilie

locul III

Nu a participat

  1.  

Carauș Mihai

mențiune

Nu a participat

 

Clasa VII

 

Nr.o

Nume, prenume

Limba și literatura română

matematica

  1.  

Mutruc Valeria

locul I

locul I

  1.  

Plîngău Oleg

locul II

Nu a participat

  1.  

Doboș Nicoleta

locul III

Nu a participat

  1.  

Morogai Marinela

locul III

Nu a participat

  1.  

Us Pavel 

locul III

Nu a participat

  1.  

Vreme Paulina

mențiune

Nu a participat

  1.  

Veazova Polina

 

locul II

 

Clasa VIII

 

Nr.o

Nume, prenume

Limba și literatura română

matematica

  1.  

Bivol Anastasia

locul I

mențiune

  1.  

Bizniuc Dragoș

locul I 

locul II

  1.  

Cernei Olga

locul I

locul I

  1.  

Ciugureanu Marina

locul I

locul I

  1.  

Cernat Andrei

locul II

locul II

  1.  

Dolganiuc Iuliana

locul I

locul I

  1.  

Fetescu Nicoleta

locul I

locul I

  1.  

Grițco Marian

locul I

locul I

  1.  

Jitniuc Daniel

locul I

Nu a participat

  1.  

Mangos Maxim

locul I

locul I

  1.  

Mihăiescu Cornelia

locul I

Nu a participat

  1.  

Musteață Emil

locul I

locul I

  1.  

Musteață Gabriela

locul I

Nu a participat

  1.  

Musteață Octavian

locul I

locul II

  1.  

Prașco Igor

locul I

Nu     a participat

  1.  

Purici Alexandru

locul I

Nu a participat

  1.  

Suhari Artiom

locul I

locul II

 

Banu Anastasia

mențiune

mențiune

 

Clasa IX

 

Nr.o

Nume, prenume

matematica

 

 

Suhari Sergiu

locul I

 

  1.  

Mangos Andreia

locul I

 

  1.  

Jalbă Alexandrina

locul I

 

  1.  

Văscăuțan Ianuș

locul I

 

  1.  

Anuța Alexei

locul I

 

  1.  

Bădărău Iuvinaliu

locul I

 

  1.  

Chilari Octavian

locul I

 

  1.  

Nigacioi Nicolae

locul I

 

 

 






Scrie un comentariu

Aceasta va ajuta la dezvoltarea blogului, aprecierea autorului și la analiza părerilor!

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Comentarii: 0