Informație pentru părinți și elevi în legătură cu 1 Septembrie 2020!!!

Buna ziua, dragi elevi și părinți!!!
 Un anunț despre organizarea sărbătorii de 1 Septembrie: în legătură cu perioada de carantină, careul festiv nu e posibil de organizat. Dar vom face în modul următor: pe data de 31 august, la ora 10.00 vom organiza Adunarea generală cu părinții în format online, pe ZOOM. Cine nu are posibilitatea de a participa online, veniți la școală, tot la ora 10.00 și veți participa la adunare off-line, adică fizic. Vom discuta despre noul an școlar și desfășurarea lui în maximă siguranță. La 1 septembrie, la școală vin doar elevii, conform schimburilor din care fac parte. La 1 septembrie ei vor avea 2 lecții organizatorice. Vă mulțumim pentru înțelegere. Dacă veniți la școală pe 31 august, vă rugăm insistent, să aveti mască. O zi bună la toți. Administrația gimnaziului.